Jdi na obsah Jdi na menu
 


Péče o nehty

22. 11. 2006

Nehtíky

Kousání nehtů:

Máš problémy s kousáním nehtů ?Ano ?Kup si lak proti kousání nehtů, ale jetli ani to nepomůže tak řekni kamarádce(ovi), že když si budeš kousat nehty budeš mít trest:(ten už bude na tobě.)Jestli ani to nepomůže, tak si je natírej nákou ošklivou potravinou co má hnusnou chut´.A pak už je to jen na tobě a na tvé vůli.=)

Čištění nehtů:

Nehty si vyčistíš tak, když si vezmeš ostré nůžky, nebo tyčky uvedené přímo na čištění nehtů a zajedeš pod nehet tam to vybeš a očistíš.CHYBA:Nesmíš však zajet moc hluboko, nebo ti poteče krev a bude tě to bolet.

Odtrhávání kůžičky:

Odtrhování kůžičky je problémem větčina lidí můžeš tomu předejít, tak že si koupíš přípraveket proti tomu např.:Nails experts z Avonu za 149,-.Potom už jen stačí si to mazat každý den.

Loupání nehtů:

To je i můj případ. Loupání nehtů je velmi nepříjemné, aby tomu tak nebylo, tak si jako první kup bezbarvý lak a lakuj si sním neustále nehty.Nehty se tím zpevní a nebudou se ti loupat.Když už se to zlepší můžeš začít kupovat i jiné laky a hurá do lakování.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kdo to psal??

(no pěkný..., 11. 11. 2007 14:27)

panebože kdo to psal?? kolik vám je holky? Dyt tohle ví každý malý dítě...chtělo by to trošku víc profesionálního psaní a ne psaní od holek co jim je deset a ymslí si, že je to takhle dobře

Nehty

(Barča, 22. 11. 2006 20:29)

no snad mi to pomůže . Když tak písnu :)